Gabloty ekspozycyjne to popularny sposób udostępniania ważnych treści. Oczywiście najczęściej korzystają z nich obiekty muzealne, ale coraz częściej wykorzystuje się je także w celach stricte marketingowych. Gabloty informacyjne widuje się więc w siedzibach firm, podczas targów czy akcji promocyjnych. Jeśli masz do przekazania coś bardzo ważnego i chcesz to zrobić w efektowny, a jednocześnie wygodny sposób, skorzystaj z naszej oferty. Agencja reklamowa Agenda jest uznanym producentem gablot muzealnych, ekspozycyjnych i informacyjnych.

Solidna konstrukcja
Nasze gabloty informacyjne zawsze bazują na systemach profili aluminiowych. Ma to tę zaletę, że z jednej strony gablota nie jest bardzo ciężka, a z drugiej prezentuje się nowocześnie. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania gabloty o wymiarach przekraczających 2 metry, co pozwala prezentować w niej nawet okazałe materiały, jak puchary, trofea itd. Wszystkie oferowane przez nas gabloty ekspozycyjne są wyposażone w uszczelnienia gumowe, dzięki czemu mogą być stosowane także na zewnątrz, bez względu na panujące warunki pogodowe. Jeśli więc planujesz prezentować ofertę np. podczas pikniku rodzinnego czy innej imprezy plenerowej, nasze gabloty idealnie będą się do tego nadawać.

City light poster
Produkujemy nie tylko typowe gabloty ekspozycyjne, ale także bardzo popularne konstrukcje typu city light poster (CLP). Są to gabloty o przeznaczeniu typowo promocyjnym, w których najczęściej umieszcza się plakat reklamujący biznes lub jakieś wydarzenie. Dzięki efektownemu podświetleniu treść jest doskonale widoczna także po zmroku. Oferujemy gabloty typu CPL w standardowych wymiarach 120x180 cm. Sprawdź również naszą ofertę wynajmu gablot na terenie Krosna!

Wyposażenie gablot
Podstawowym elementem wyposażenia naszych gablot ekspozycyjnych jest oświetlenie wewnętrzne. Stosujemy je w gablotach typu citylight oraz kinowych, wykorzystując do tego popularne LED-y, halogeny lub klasyczne jarzeniówki.
Produkowane przez nas gabloty są bardzo bezpieczne i trwałe. To zasługa m.in. zastosowania szkła hartowanego o grubości nawet 5 mm. Standardowo gabloty są oparte na profilach anodowanych, jednak na życzenie klienta możemy pomalować je proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Oferujemy zarówno gabloty w wersji naściennej, jak i wolnostojące. Warto podkreślić, że te same systemy profili stosujemy do produkcji witryn szklanych i sklepowych.
Gabloty ekspozycyjne pełnią bardzo ważną funkcję w szeroko pojętych działaniach promocyjnych. Mogą stanowić efektowny element dekoracyjny czy prezentować dokonania lub kluczowe produkty przedsiębiorstwa, tym samym budując jego prestiż. Zalecamy uzupełnienie ekspozycji o stojaki i ramy prezentacyjne, które bardzo dobrze sprawdzają się przy okazji np. jubileuszów, ważnych wydarzeń biznesowych, samorządowych czy kulturalnych.
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Ciebie. Gwarantujemy realizację według indywidualnego projektu, w 100% dopasowanego do Twoich potrzeb. Już teraz zarezerwuj najbliższy termin produkcji!

Galeria