Jak stworzyć efektowny szyld, który będzie mocnym akcentem wizerunkowym marki, a jednocześnie pozwoli jej wyróżnić się na tle konkurencji? To standardowe pytanie, jakie zadają sobie ambitni przedsiębiorcy, mający świadomość, jak ważne we współczesnym biznesie jest zrobienie świetnego pierwszego wrażenia na klientach. Chcesz rady specjalistów? Postaw na kasetony reklamowe. To bardzo oryginalna i atrakcyjna forma prezentacji np. logotypu firmy, która w dodatku jest dostępna na każdą kieszeń. Agencja reklamowa Agenda jest producentem kasetonów reklamowych różnego typu. Poznaj szczegóły i wybierz opcję dla siebie!

Kasetony reklamowe podświetlane z elastycznym licem
Długa i skomplikowana nazwa, pod którą kryje się jeden z najefektowniejszych nośników reklamy/identyfikacji wizualnej marki. Takie kasetony wykonujemy na specjalnych profilach aluminiowych, do których mocujemy elastyczne lico z nadrukiem lub ciętą ploterowo folią translucentną. Pewnie zastanawiasz się, czym właściwie jest to elastyczne lico. Chodzi tutaj o wzmocniony materiał wykorzystywany również do produkcji banerów, z mleczną, jednolitą strukturą włókien. Jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku kasetonów wielkogabarytowych, a więc stosowanych np. w formie podświetlonego szyldu. Nasze kasetony wykorzystują profile aluminiowe o konstrukcji umożliwiającej dokładne napięcie elastycznego lica. Tym samym eliminujemy potrzebę stosowania łączników, co przekłada się na lepszą estetykę reklamy. Sam obraz umieszczamy natomiast na materiale winylowym typu backlit, który może mieć nawet do 5 metrów szerokości. Kasetony reklamowe podświetlane z elastycznym licem możemy wykonać w wersji jedno- lub dwustronnej. Stosujemy w nich efektowne i oszczędne oświetlenie LED. Na funkcjonalność i ekonomiczność tego rozwiązania wpływa również fakt, że nie ma najmniejszego problemu z ewentualną wymianą samego materiału backlit w przyszłości.

Klasyczne kasetony reklamowe
Wykonujemy je na bazie profili aluminiowych o szerokościach od 60 do 160 mm, a także z pleksi mlecznej o grubości od 3 do 5 mm. Jest to zdecydowanie najczęściej spotykane rozwiązanie, które charakteryzuje się znakomitym stosunkiem ceny do estetyki. Zaletą kasetonu klasycznego jest również fakt, że połączenia profili nie są widoczne, a dodatkowo zyskujemy swobodny dostęp do oświetlenia LED, co przyda się w razie konieczności wymiany. Warto wiedzieć, że ograniczenia technologiczne umożliwiają wyprodukowanie kasetonu o maksymalnym wymiarze 3 metrów. Klasyczne kasetony to bardzo efektowna reklama, którą można umieścić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, tym samym zwiększając atrakcyjność i rozpoznawalność wizerunku firmy. Dowolny element graficzny drukujemy na specjalnej folii do podświetleń. Kasetony występują w wersji jedno- lub dwustronnej, a cała powierzchnia lica pozostaje podświetlona, co gwarantuje doskonałą widoczność reklamy.

Kasetony reklamowe frezowane
Można się również spotkać z nazwą kasetony z dibondu. Cechą charakterystyczną tej kategorii kasetonów jest to, że do ich produkcji wykorzystuje się różne techniki reklamy outdoorowej, np. płyty warstwowe z wyfrezowaną grafiką lub literami przestrzennymi, podświetlanymi itd. Daje nam to ogromne możliwości w zakresie stworzenia w 100% indywidualnego, wyróżniającego się projektu. Trzeba przy tym podkreślić, że to rozwiązanie pozwala zastosować podświetlenie tylko elementów wyfrezowanych lub wyciętych, co prezentuje się bardzo efektownie i bez wątpienia przykuje uwagę potencjalnych klientów. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego biznesu, po prostu skontaktuj się z nami. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i zaproponujemy najkorzystniejszą technologię. Oferujemy kompleksową obsługę, od wykonania projektu, aż po montaż gotowego kasetonu. Dzięki temu masz pewność, że Twoim zleceniem od początku do końca zajmują się specjaliści. To również przekłada się na lepszą cenę!

Galeria