Reklama świetlna jest efektownym, a przede wszystkim prestiżowym sposobem na zaprezentowanie się klientom. Do niedawna z takiej możliwości korzystały właściwie tylko duże firmy, jednak dzięki rozwojowi technologii i jej upowszechnieniu ten format reklamy jest dziś dostępny praktycznie dla każdego przedsiębiorcy. Również dla Ciebie! Agencja reklamowa Agenda z Krosna specjalizuje się w produkcji reklam świetlnych, w tym bardzo atrakcyjnych liter podświetlanych LED. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto zamówić litery 3D właśnie u nas.

Szerokie zastosowanie
Litery podświetlane mogą pełnić wieloraką funkcję. Ich podstawowym zadaniem jest promowanie biznesu, jednak można je wykorzystać także w celach czysto informacyjnych. Siedziba firmy, na której froncie znajdą się takie efektowne litery 3D, będzie znacznie lepiej widoczna i wyróżni się na tle innych budynków oraz działających w nich biznesów. Ma to szczególne znaczenie w centrach miast, gdzie panuje ogromna konkurencja o przykucie uwagi klienta.
Litery przestrzenne z podświetleniem LED są fantastycznym elementem wizerunkowym i nośnikiem identyfikacji wizualnej marki. Prezentują się bardzo elegancko, co podnosi prestiż biznesu i uwiarygadnia go w oczach potencjalnego klienta. Litery mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, np. w przestrzeni biurowej czy magazynowej.

Jak wykonujemy litery 3D z podświetleniem?
Nasz litery przestrzenne powstają z pleksi, aluminiowej taśmy oraz spienionego PCV. Połączenie tych materiałów z jednej strony umożliwia nam realizację praktycznie dowolnego projektu (pleksi i PCV wycinamy precyzyjnym ploterem frezującym), a z drugiej gwarantuje wieloletnią trwałość liter, nawet jeśli będą narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Efekt WOW wywołuje oczywiście podświetlenie, dzięki któremu litery 3D prezentują się bardzo efektownie po zmroku. Odpowiada za to oświetlenie diodowe LED, które ma tę zaletę, że gwarantuje wieloletnią bezobsługowość – trwałość diod jest liczona na 100.000 godzin (przy minimalnym natężeniu mocy).
Jeśli od dawna myślisz nad uatrakcyjnieniem siedziby swojej firmy, sklepu, restauracji czy punktu usługowego, to litery przestrzenne z podświetleniem będą znakomitym wyborem. Zamów je w agencji reklamowej Agenda, a my zagwarantujemy Ci kompleksową obsługę: od projektu po montaż. Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę dla Ciebie!

Galeria