tablice reklamowe, szyldy, totemy

Szyld jest wizytówką firmy, z którą Klient ma kontakt w pierwszej kolejności, dlatego wymaga szczególnej uwagi przy projekcie i wykonaniu. Proponujemy wiele różnorodnych rozwiązań.

Proste szyldy wykonuje się na płytach PCV z grafiką z folii samoprzylepnej lub drukowane na ploterze solwentowym. Na bardziej skomplikowane szyldy składają się frezowane płyty warstwowe /dibond, alucobond itp./, litery blokowe. Szyld można dodatkowo umieścić w ramie aluminiowej. Na zewnątrz szyld można podświetlić reflektorami.

Tablice typu billboard, frontlight, backlight i freeboard na stałe wpisały się w krajobraz każdego miasta. My proponujemy klientom takie ich wykonanie, aby zwracały na siebie uwagę. Oprócz tradycyjnych form, możemy przygotować dla Państwa indywidualny kształt, rozmiar i kolorystykę. Tablice reklamowe i totemy powstają w oparciu o obliczenia wytrzymałościowe. Ze względu na różnorodność typów, wycenę wykonujemy indywidualnie.

Wszystkie modele posiadają konstrukcję stalową oraz część ekspozycyjną /baner napięty w specjalnych profilach aluminiowych, blachy, PCV, płyty warstwowe/. Grafika może być w formie wydruku na winylu, papierze, wycinana z folii samoprzylepnej oraz przestrzenna - wycinana ploterem frezującym. Posiadamy kilka typów ram aluminiowych do wykończenia nośników reklamy.

Galeria